Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

Szkoły ponadgimnazjalne
III miejsce

Wyróżnienia


Gimnazja
I miejsce

II miejsce

Wyróżnienie

Konkurs "Od ignoranta do eleganta" rozstrzygnięty
DSC076783 czerwca odbyła się gala IV ogólnopolskiego konkursu filmowego "Od ignoranta do eleganta". Celem przedsięwzięcia jest propagowanie szeroko rozumianego dobrego wychowania. Począwszy od trzeciej edycji, każdej kolejnej towarzyszy doprecyzowany temat. W tym roku brzmiał on: "Co kraj, to obyczaj, czyli grzeczność nasza i obca". Na konkurs wpłynęły prace m.in. ze szkół z Głogowa, Krakowa, Radomska, Szczecina, Bolesławca, Bełchatowa, Sobkowa. Jury przyznało następujące miejsca i wyróżnienia:

Czytaj więcej...

 Wyniki konkursu „Od ignoranta do eleganta"
Poniżej znajduje się alfabetyczna lista szkół wyróżnionych i nagrodzonych w ogólnopolskim konkursie na film promujący zasady savoir-vivre'u „Od ignoranta do eleganta". Właściwe wyniki zwycięzcy poznają 3 czerwca podczas gali finałowej, na którą serdecznie zapraszamy wymienionych laureatów i wszystkich zainteresowanych. Szczegóły dotyczące gali podamy wkrótce.

Czytaj więcej...

NAKRĘĆCIE SIĘ NA SAVOIR-VIVRE!
Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w IV edycji ogólnopolskiego konkursu na krótkometrażowy film promujący zasady savoir-vivre’u „Od ignoranta do eleganta”. Tegoroczny temat konkursu brzmi: „Co kraj, to obyczaj, czyli grzeczność nasza i obca”.
Regulamin edycji ogólnopolskiej TUTAJ.
Karta zgłoszeniowa TUTAJ
Regulamin etapu szkolnego TUTAJ
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku - TUTAJ.

Czytaj więcej...

Regulamin ogólnopolskiego konkursu filmowego
upowszechniającego zasady savoir-vivre’u
„Od ignoranta do eleganta”

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie.
Regulamin określa cele konkursu, tematykę i zadanie konkursowe, zasady uczestnictwa i wymogi pracy konkursowej, kryteria oceny oraz zasady nagradzania i prezentacji prac laureatów.
Zgłoszenie pracy na konkurs jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
Kwestie nieujęte w regulaminie rozstrzyga organizator.
§ 1. Cele konkursu
1. Wyłonienie najlepszych filmów promujących zasady savoir-vivre’u (uwzględniających temat wiodący aktualnej edycji konkursu).
2. Promowanie wśród młodzieży zasad dobrego wychowania obowiązujących w Polsce, Europie i krajach pozaeuropejskich.
3. Kształtowanie kultury osobistej i kultury języka.
4. Kształtowanie szacunku wobec odmiennych obyczajów i kultur. [CAŁOŚĆ]

Patroni "Od ignoranta do eleganta"
Konkurs jest objęty patronatem honorowym: Ministra Edukacji Narodowej, Łódzkiego Kuratora Oświaty, Wójta Gminy Kleszczów, Starosty Bełchatowskiego, Niezależnej Telewizji Lokalnej NTL Radomsko, Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie.